preskoči na sadržaj

Osnovna škola Poreč

 > O školi  > Djelatnici
Djelatnici škole

Ravnateljica i stručni suradnici

IME I PREZIME RADNO MJESTO
Nadija Kos Ravnateljica
Suzana Uzelac Pedagog
Snježana Tićak-Balaž Pedagog
Gordana Vorkapić-Jugovac Psiholog
Tamara Marković-Gašparac Logoped
Jasna Vučak Defektolog
Vesna Milanović Knjižničarka
Vahida Halaba Knjižničarka

 

Učitelji/ce razredne nastave

IME I PREZIME RAZRED U KOJEM PREDAJE
Nada Andonović I. a
Renata Maltar I. b
Marija Selar I. c
Davorka Škarica I. d
Emira Mujakić I. e
Suzana Jakotić I. VM
Vanesa Vadinjof I. NV

Gordana Požarić-Srbljanin

(zamjena Valentina Hasimi)

(zamjena Daniela Jovašević)

I. ŽB
Bojana Popić II. a
Jasna Cvijanović-Slacki II. b
Danijela Zornada-Cvek II. c
Denis Mikatović II. d
Martina Jakac II. VM
Marijana Valić II. NV
Zoran Kraljić II. ŽB
Marija Matasović III. a
Jasminka Zulić III. b
Ivana Županović Babić III. c
Lorena Beaković III. d
Snježana Stifanich III. e
Diana Stevanović III. VM
Sandra Labinac Bilić III. NV
Mira Kraljić III. ŽB
Ankica Ritoša IV. a
Vedrana Vukić Stranić IV. b
Ivana Pećina IV. c
Klaudija Kovačić IV. d
Senka Rukavina IV. VM
Nataša Bayer IV. NV
Ljubica Goričanec IV. ŽB

 

Učitelji/ce predmetne nastave

IME I PREZIME PREDMET KOJI PREDAJE
Martina Vladišković-Bernobić Hrvatski jezik
Teodora Jurić Hrvatski jezik
Mira Krizmanić Hrvatski jezik
Snježana Sumić Hrvatski jezik
Mirjana Šadek Hrvatski jezik
Kristina Dobrijević Hrvatski jezik
Blaženka Jurišević Hrvatski jezik
Tanja Banko TZK
Milosav Milinković TZK
Mišo Milinković TZK
Vedrana Mažar Matematika
Milka Mršić Matematika
Tatjana Hodžić Matematika, informatika
Nikolina Bartolić Lubiana Matematika
Bojan Aleksić Matematika
Dorotea Šlat (porodiljni) Matematika, informatika
Viktorija Banko Vrtačić Matematika, informatika
Antonio Božić Informatika
Tihana Matika Informatika
Marija Mufić-Santin Povijest
Đulija Fatorić (bolovanje) Povijest
Maurizio Zennaro Povijest
Maja Jovanović Povijest
Kristina Legović Povijest, engleski j.
Romilda Baljak Njemački jezik
Tadija Mršić Geografija
Ankica Počanić Geografija
Ester Vlahović-Udovičić Talijanski jezik
Anita Sijerković Radin Talijanski jezik
Indira Miljenović Talijanski jezik
Maja Prević Fizika
Goran Gregurinčić Tehnička kultura
Vanja Vekić Tehnička kultura
Dražen Ležaić Engleski jezik
Sara Dželili Engleski jezik
Dunja Klarić Engleski jezik
Barbara Brenko Marković Engleski jezik
Amir Alagić Engleski jezik
Jelena Laković Engleski jezik
Sanja Rabar Engleski jezik
Branka Orbanić Priroda, biologija
Vesna Banovac-Kuča Priroda, kemija, biologija
Tatjana Jaćimović Priroda, biologija
Marinela Paić Kemija
Tomo Njegovan Glazbena kultura
Marko Ritoša Glazbena Kultura
Marija Cvitković Nadenić Likovna kultura
Noel Šuran Likovna kultura
Marijana Pavić Katolički vjeronauk
Petra Lešić Katolički vjeronauk
Anto Lešić Katolički vjeronauk
Marija Brajković (porodiljni) Katolički vjeronauk
Pablo Josue Rubio Barcia Katolički vjeronauk
Marijan Lončar Katolički vjeronauk
Ismet Ibiši Islamski vjeronauk

 

Učitelji/ce u produženom boravku

IME I PREZIME ŠKOLA
Irena Arvaj OŠ Poreč
Goran Orlić OŠ Poreč
Brankica Čerović (bolovanje) - zamjena Sandra Legović OŠ Poreč
Đana Marečić OŠ Poreč
Antun Matasović OŠ Poreč
Tomislava Žajgar OŠ Poreč
Elena Vivoda PŠ Nova Vas
Doris Đurović PŠ Žbandaj

 

Asistentice u nastavi

IME I PREZIME ŠKOLA
Iva Šarac OŠ Poreč
Dragica Ljuština OŠ Poreč
 Katarina Kadum OŠ Poreč
Itana Kosić OŠ Poreč
Sanja Matukina OŠ Poreč
Manuela Lenić PŠ Veli Maj
Kosjenka Mikulčić PŠ Veli Maj
Marina Fabris PŠ Žbandaj

 

Posebni odjel Osnovne škole Poreč

IME I PREZIME ŠKOLA

Sonja Štević-Mijošek

OŠ Poreč

 

 

Odjel za djelomičnu integraciju Osnovne škole Poreč

IME I PREZIME ŠKOLA

Ana Pavić

OŠ Poreč

 

Spremačice

IME I PREZIME ŠKOLA
Davorka Dobrilović 

OŠ Poreč

Verica Žigante 

OŠ Poreč

Vesna Fable

OŠ Poreč
Zdravka Šimonović ( bolovanje) – zamjena Snježana Velenik  OŠ Poreč
Anka Jakac (bolovanje) – zamjena Gordana Grujić OŠ Poreč
Anđelka Martinović  OŠ Poreč
Mara Medak Radin  OŠ Poreč
Danica Ujčić  PŠ Žbandaj
Ticiana Terlević  PŠ Žbandaj
Zvjezdana Sardot PŠ Nova Vas i PŠ Veli Maj

 

Kuharice

IME I PREZIME ŠKOLA
Aleksandra Budin OŠ Poreč
Vladimira Dekleva (bolovanje)- zamjena Kristina Lacmanović OŠ Poreč
Ankica Bošković  OŠ Poreč
Ivana Krpan  OŠ Poreč
Fatima Hadžić OŠ Poreč
Azra Hegić Vlah  OŠ Poreč
Nevija Marušić  PŠ Veli Maj
Nevenka Jelovac  PŠ Nova Vas
Ljubica Serblin  PŠ Žbandaj

 

Domari

IME I PREZIME ŠKOLA

Igor Janko

 

Valter Sardot

 

Aleksandar Načinović

 

 

Administrativni referent

IME I PREZIME ŠKOLA
Ivana Bosanac OŠ Poreč

 

Voditeljica računovodstva

IME I PREZIME ŠKOLA

Ivona Žiković

OŠ Poreč

 

Tajnica

IME I PREZIME ŠKOLA

Renata Fabac-Folo

OŠ Poreč

 


 

JELOVNICI
Sportska dvorana Žbandaj
Priloženi dokumenti:
Pravilnik.pdf
Poziv.pdf

Raspored sati
Raspored zvona
CMS za škole logo
Osnovna škola Poreč / K. Huguesa 7 , HR-52440 Poreč / os-porec.skole.hr / ured@os-porec.skole.hr
preskoči na navigaciju