Lutkarska skupina u školskoj 2017./2018. godini

Autor: Administrator , 28. 6. 2018.

U OŠ Poreč je radila Lutkarska skupina podijeljena u tri dijela (20 učenika) jer su učenici bili slobodni u različito vrijeme.
Članovi su bili učenici 2.c ( A. Hodžić, M. Jakominić, R. Laković, M. Rotar, K. Rudan, P. I. Vojvoda), 3. d (L. Džananović, A. Grbić, K. Hajrula, S. Pašagić, A. Ružić, T. Vošten, R. Zdjelar) i 3. e razreda (L. Brenko, D. Hasipi, A. Peloža, G. Ramadani, C. Stojaković, E. Štifanić, L. Uljančić).
Tijekom školske 2017./2018. godine pripremili su po jedan lutkarski igrokaz (Maša i medvjed, Svijet pčelice Maje, Aldo Porečanin traži blago) koji su odigrali za učenike Škole. Osim što su učili svoje uloge, izradili su scenografiju i lutke. Vodila ih je knjižničarka Vahida Halaba.

Galerija fotografija

JELOVNICI