„Pokloni čep i pokreni svijet“ akcija se nastavlja i ove školske godine

Autor: Administrator , 4. 11. 2017.

Učenici OŠ Poreč i Područnih škola Veli Maj, Žbandaj i Nova Vas, ponovo i ove školske godine nastavljaju prikupljati plastične čepove za Društvo invalida Poreč.

U ponedjeljak, 30.10.2017. učenici su sa svojim učiteljicama odnijeli oko 80 kg čepova u prostorije Društva invalida Poreč i predali ih gđi. Sandri Brečevac, tajnici Društva. Gđa.Brečevac  zahvalila se na donaciji kojom pomažemo najugroženijim članovima naše zajednice.

Akcija prikupljanja nastavlja se i dalje tijekom cijele školske godine. Zahvaljujemo se svim učenicima i njihovim roditeljima na dosadašnjoj suradnji, te ih pozivamo da i dalje vrijedno prikupljaju plastične čepove.

Andonović Nada

JELOVNICI