Naša škola na natjecanju "Robotrka na prstenac"

Autor: Kristina Lijović, 8. 5. 2017.

Dana 29. travnja 2017. godine u Industrijsko - obrtničkoj školi u Puli održana je peta po redu Robotrka na prstenac u kojoj je po prvi puta sudjelovala i naša Osnovna škola Poreč.

Pod mentorstvom učitelja Antonia Božića i Darie Maravić sudjelovalo je ukupno devet učenika podijeljenih u dvije ekipe. Prvu ekipu činili su Matija Tomc, Roman Tintor i Luka Skorupski dok su drugu činili Erik Toromanović, Filip Butković, Luka Buterin i Vito Šehanović. Leo Fran Maltar Kovačić i najmlađi Luka Klobas dodjeljeni su ekipama iz druge škole kako bi se sve ekipe ujednačeno i ravnopravno natjecale.

Naše su ekipe gađale prstenac usridu i tako nosili naprijed ime naše škole. Ukupan poredak znat će se nakon obrade rezultata.

Svi su se učenici zabavili, pokazali spretnost, znanje te ekipno surađivali.

25.09.2017. 14:33
U Fuškulinu uskoro dovršetak investicije vrijedne 1,1 milijun kuna
Gradonačelnik Poreča Loris Peršurić obišao je gradilište na mjesnom groblju u Fuškulinu, gdje su u tijeku radovi na proširenju groblja za dodatnih 250mjesta. Investiciju vrijednu 1,1 milijun kuna financira Usluga Poreč, a direktor Usluge Milan Laković tijekom obilaska gradilišta pojasnio je kako će se dovršetkom ove investicije riješiti problem nedostatka grobnih mjesta za narednih 20 […] The post U Fuškulinu uskoro dovršetak investicije vrijedne 1,1 milijun kuna appeared first on Poreština.info news portal.

25.09.2017. 14:27
Albert Kiš iz BK Poreč uspješno odvozio MTB Parenzanu
U nedjelju, 24. rujna u Vižinadi održan je MTB maraton Parenzana u organizaciji Bbk Grožnjan. Ukupno 200 biciklistica i biciklista iz Hrvatske, Slovenije, Italije, Austrije, Češke  i Mađarske završilo je nedjeljnu utrku, koja se vozila na 2 različite dužine staza od kojih je svaka na svoj način bila zanimljiva s različitim rasponima uzbuđenja, ovisno o […] The post Albert Kiš iz BK Poreč uspješno odvozio MTB Parenzanu appeared first on Poreština.info news portal.