Autor: Administrator , 29. 11. 2018.

Kao i svake školske godine učenici osmih razreda sudjeluju u programu profesionalne orijentacije s ciljem upućivanja učenika u različita zanimanja i olakšavanja izbora srednje škole.

Stoga smo u petak 23. studenog 2018. g. posjetili sjedište tvrtke Valamar u Poreču gdje nas je toplo primilo osoblje Tvrtke.

Galerija fotografija

U konferencijskoj dvorani predstavljene su nam kratke prezentacije s općim podacima o Valamaru. Prezentacijski dio nastavio se informiranjem o svim područjima zanimanja u turizmu  koje ova tvrtka pruža.

Upoznati smo i s mogućnostima koje pruža Valamar Akademija – standardizirani program edukacije koji predstavlja skup najboljih praksi, internih znanja i profesionalnih iskustava stečenih u godinama rada njihovih zaposlenika.

Akademija svojim polaznicima pruža i praktični rad kako bi se kroz isti upoznali s poslovanjem Valamara. Nakon prezentacija i upoznavanja s radom Valamara, osoblje nas je provelo zgradom.

Na kraju obilaska naši domaćini su naglasili da im je cilj  razviti poticajnu radnu kulturu koja će omogućiti da tvrtka stalno uči i raste, kao i to da su zaposlenici i gosti uvijek na prvom mjestu.

Još jedan kratak osvrt na posjet Valamar Rivieri:

Bilo je  jako zanimljivo. Neki od nas su se možda već odlučili da će tamo raditi u budućnosti. Po završetku predstavljanja ugodni domaćini pripremili su nam malu zakusku.

Puno sam naučio  i upoznao  ljude koji su zadovoljni svojim poslom i rade u ugodnom okruženju. Nadam se da ćemo imati priliku takav posjet ponoviti u budućnosti.