Tjedan psihologije

Autor: Administrator , 27. 2. 2018.

Jedanaesti tjedan psihologije u Hrvatskoj se obilježava od 19. do 25. veljače 2018. godine različitim događanjima i aktivnostima psihologa. Porečki psiholozi će i ove godine komunicirati s građanima svih dobnih skupina te im nastojati približiti primjenu psihologije i psihološke struke u praksi i životu zajednice.

Tijekom ovog tjedna, u srijedu 21. veljače 2018. godine, učenici 4. b razreda Osnovne škole Poreč bili su uključeni u spomenute aktivnosti. U suradnji Zdravog grada Poreč i školske psihologinje Gordane Vorkapić Jugovac dogovoreno je da se učenicima održi radionica na temu „ Glazba i emocije“. Zanimljivo i poučno predavanje u školi je odradio psiholog Adrian Štark.

Učiteljica Vedrana Vukić Stranić

JELOVNICI