Akcija „Hoditi i zdravi biti“ - Dan sporta za učenike 1. do 4. razreda

Autor: Kristina Lijović, 6. 4. 2017.

Povodom Svjetskog dana zdravlja (7. travnja 2017.) za sve učenike od prvog do četvrtog razreda organiziran je Dan sporta uz sudjelovanje u akciji „Hoditi i zdravi biti“.

Plan događanja:

• 7, 45 - polazak iz škole A smjena

8,00 - polazak ispred škole B smjena, Područne škole po dogovoru s     voditeljima škola

• Učenici će u pratnji učiteljica i stručnjaka kineziologa pješačiti:

1. i 2. razred od Matične škole do Hotela Mediteran

3. i 4. razred od Matične škole do Hotela Galiot

• Na mjestu okupljanja organizirane su sportske igre i besplatna marenda
  • 11,20 -  povratak i dolazak pred školu učenika 1. i 2. razreda

12,10 -  dolazak pred školu učenika 3. i 4. razreda

12,15 -  polazak autobusa za učenike putnike  i učenike Područnih  škola.

Rad u produženom boravku organiziran je po povratku učenika do 16,30 sati za obje smjene.

Radujemo se zajedničkom pješačenju.

28.07.2017. 08:09
28. srpnja - Svjetski dan borbe protiv hepatitisa
Hepatitis je bolest koja ubija gotovo kao i AIDS s oko 1,4 milijuna smrti na godinu, objavila je u Ženevi Svjetska zdravstvena organizacija WHO u povodu Svjetskog dana borbe protiv hepatitisa koji se obilježava 28. srpnja.

28.07.2017. 09:58
Grad Poreč-Parenzo će i ove godine su/financirati troškove kupnje udžbenika i  radnih bilježnica za obavezne nastavne predmete za najosjetljivije obitelji u Poreču, učenicima osnovnih i srednjih škola. Obavezni nastavni predmeti u srednjoj školi su predmeti koje škola odredi kao obavezne, a što ovisi o programima koji se u školi izvode.  Pravo na su/financiranje kupnje udžbenika […] The post Obavijest roditeljima – su/financiranje troškova kupnje udžbenika i radnih bilježnica u 2017. godini appeared first on Poreština.info news portal.

28.07.2017. 09:49
Tradicionalni susret boraca i građana na Rušnjaku
U nedjelju 30. srpnja 2017. godine će se s početkom u 11.00 sati održati tradicionalni susret boraca i građana na Rušnjaku kraj Baderne uz prigodni program. Susret se održava u povodu 74. obljetnice odlaska prve veće organizirane grupe dragovoljaca iz ovog dijela Istre u narodnooslobodilačku borbu pod vodstvom narodnog heroja Joakima Rakovca. Sa Rušnjaka su […] The post Tradicionalni susret boraca i građana na Rušnjaku appeared first on Poreština.info news portal.