Dan štednje u Zagrebačkoj banci

Autor: Kristina Lijović, 8. 11. 2016.

Zagrebačka banka pozvala je druge razrede naše škole da zajedno obilježe Dan štednje. Ljubaznom pozivu rado su se odazvali učenici i njihove učiteljice te su posjetili porečku poslovnicu 28. listopada.

O radu banke, potrebi i načinu štednje upoznala ih je direktorica Vanda Mitrović. Kako o istom uče u školi kroz nastavne sadržaje i građanski odgoj  ovakva im je terenska nastava uvelike koristila. Nakon zanimljivog obilaska i izlaganja, učenici su dobili prigodne darove ( kasice, blokiće, kemijske olovke…) čemu su se veoma obradovali.

Službenicima Zagrebačke banke i njihovoj direktorici veliko hvala na poučnom i srdačnom gostoprimstvu!