Natjecanje Hippo 2018.

Autor: Administrator , 22. 3. 2018.

U subotu 24. veljače u OŠ Poreč održano je međunarodno natjecanje iz engleskog jezika HIPPO 2018 (HIPPO - 6th International English Language Competition) na kojem je sudjelovala osamdeset pet učenika podijeljenih u pet uzrasnih skupina: HIPPO 1, HIPPO 2, HIPPO 3, HIPPO 4, HIPPO 5. Uz naše učenike sudjelovali su i učenici SŠ Mate Balote Poreč i OŠ Marije i Line Umag sa svojim učiteljicama-mentoricama. Natjecanje su organizirali učitelji engleskog jezika OŠ Poreč uz tehničku podršku učitelja informatike Antonija Božića.

Nakon dvotjednog iščekivanja, učenici će doznati rezultate u ponedjeljak 12. ožujka.

JELOVNICI
Sportska dvorana Žbandaj