Pokloni čep i pokreni svijet

Autor: Kristina Lijović, 13. 4. 2017.

Učenici nižih razreda OŠ Poreč i PŠ Nova Vas, Veli Maj i Žbandaj i u 2. su polugodištu nastavili  s humanitarnim djelovanjem. Ponovno su se uključili u humanitarnu akciju koju organizira Društvo invalida Poreč pod nazivom „Pokloni čep i pokreni svijet“.

U utorak, 4.travnja 2017.,  učenici su u pratnji učiteljica odnijeli oko 70 kg čepova u prostorije Društva invalida. Tajnica Društva, gospođa Sandra Brečevac, zahvalila je učenicima na marljivom prikupljanju. Objasnila je da će se uz pomoć novca od prodaje čepova kupiti gorivo za kombi koji koriste članovi Društva invalida.

Akcija se i dalje nastavlja. Mali su humanitarci obećali da će do kraja školske godine i dalje marljivo prikupljati čepove.

Hvala svima koji podržavaju našu akciju!

Fotografije smiley

25.09.2017. 14:33
U Fuškulinu uskoro dovršetak investicije vrijedne 1,1 milijun kuna
Gradonačelnik Poreča Loris Peršurić obišao je gradilište na mjesnom groblju u Fuškulinu, gdje su u tijeku radovi na proširenju groblja za dodatnih 250mjesta. Investiciju vrijednu 1,1 milijun kuna financira Usluga Poreč, a direktor Usluge Milan Laković tijekom obilaska gradilišta pojasnio je kako će se dovršetkom ove investicije riješiti problem nedostatka grobnih mjesta za narednih 20 […] The post U Fuškulinu uskoro dovršetak investicije vrijedne 1,1 milijun kuna appeared first on Poreština.info news portal.

25.09.2017. 14:27
Albert Kiš iz BK Poreč uspješno odvozio MTB Parenzanu
U nedjelju, 24. rujna u Vižinadi održan je MTB maraton Parenzana u organizaciji Bbk Grožnjan. Ukupno 200 biciklistica i biciklista iz Hrvatske, Slovenije, Italije, Austrije, Češke  i Mađarske završilo je nedjeljnu utrku, koja se vozila na 2 različite dužine staza od kojih je svaka na svoj način bila zanimljiva s različitim rasponima uzbuđenja, ovisno o […] The post Albert Kiš iz BK Poreč uspješno odvozio MTB Parenzanu appeared first on Poreština.info news portal.