Akcija „Hoditi i zdravi biti“ - Dan sporta za učenike 1. do 4. razreda

Autor: Kristina Lijović, 6. 4. 2017.

Povodom Svjetskog dana zdravlja (7. travnja 2017.) za sve učenike od prvog do četvrtog razreda organiziran je Dan sporta uz sudjelovanje u akciji „Hoditi i zdravi biti“.

Plan događanja:

• 7, 45 - polazak iz škole A smjena

8,00 - polazak ispred škole B smjena, Područne škole po dogovoru s     voditeljima škola

• Učenici će u pratnji učiteljica i stručnjaka kineziologa pješačiti:

1. i 2. razred od Matične škole do Hotela Mediteran

3. i 4. razred od Matične škole do Hotela Galiot

• Na mjestu okupljanja organizirane su sportske igre i besplatna marenda
  • 11,20 -  povratak i dolazak pred školu učenika 1. i 2. razreda

12,10 -  dolazak pred školu učenika 3. i 4. razreda

12,15 -  polazak autobusa za učenike putnike  i učenike Područnih  škola.

Rad u produženom boravku organiziran je po povratku učenika do 16,30 sati za obje smjene.

Radujemo se zajedničkom pješačenju.

25.09.2017. 14:33
U Fuškulinu uskoro dovršetak investicije vrijedne 1,1 milijun kuna
Gradonačelnik Poreča Loris Peršurić obišao je gradilište na mjesnom groblju u Fuškulinu, gdje su u tijeku radovi na proširenju groblja za dodatnih 250mjesta. Investiciju vrijednu 1,1 milijun kuna financira Usluga Poreč, a direktor Usluge Milan Laković tijekom obilaska gradilišta pojasnio je kako će se dovršetkom ove investicije riješiti problem nedostatka grobnih mjesta za narednih 20 […] The post U Fuškulinu uskoro dovršetak investicije vrijedne 1,1 milijun kuna appeared first on Poreština.info news portal.

25.09.2017. 14:27
Albert Kiš iz BK Poreč uspješno odvozio MTB Parenzanu
U nedjelju, 24. rujna u Vižinadi održan je MTB maraton Parenzana u organizaciji Bbk Grožnjan. Ukupno 200 biciklistica i biciklista iz Hrvatske, Slovenije, Italije, Austrije, Češke  i Mađarske završilo je nedjeljnu utrku, koja se vozila na 2 različite dužine staza od kojih je svaka na svoj način bila zanimljiva s različitim rasponima uzbuđenja, ovisno o […] The post Albert Kiš iz BK Poreč uspješno odvozio MTB Parenzanu appeared first on Poreština.info news portal.