Plan prosinačkih aktivnosti

Autor: Kristina Lijović, 22. 12. 2016.

Blagdanska događanja u organizaciji Grada Poreča pod nazivom Advent u Poreču održavat će se na Trgu Matije Gupca. Besplatno klizalište otvara se 6.prosinca i traje do 15.siječnja 2017.

-utorak, 6.prosinca, u Gradskoj knjižnici otvara se ured Djeda Mraza (možete predati pisma Djedu Mrazu ili dogovoriti posjet)

-srijeda, 14.prosinca, organiziran je doček Djeda Mraza na Trgu Matije Gupca od 10.00 do 11.00 sati

-četvrtak, 15.prosinca, prikazivanje predstave Vitez željeznog srca Teatra Naranča i podjela paketića u područnim školama

8.30 PŠ Nova Vas

11.00 PŠ Veli Maj

13.30 PŠ Žbandaj

-petak, 16.prosinca, prikazivanje predstave Vitez željeznog srca u POU i podjela paketića za A i B smjenu

9.50 A smjena i TOŠ

13.45 B smjena

-petak, 23.prosinca, prikazivanje predstave USB-a u POU za sve učenike razredne nastave

-petak, 23.prosinca, priredba za učenike predmetne nastave

25.09.2017. 14:33
U Fuškulinu uskoro dovršetak investicije vrijedne 1,1 milijun kuna
Gradonačelnik Poreča Loris Peršurić obišao je gradilište na mjesnom groblju u Fuškulinu, gdje su u tijeku radovi na proširenju groblja za dodatnih 250mjesta. Investiciju vrijednu 1,1 milijun kuna financira Usluga Poreč, a direktor Usluge Milan Laković tijekom obilaska gradilišta pojasnio je kako će se dovršetkom ove investicije riješiti problem nedostatka grobnih mjesta za narednih 20 […] The post U Fuškulinu uskoro dovršetak investicije vrijedne 1,1 milijun kuna appeared first on Poreština.info news portal.

25.09.2017. 14:27
Albert Kiš iz BK Poreč uspješno odvozio MTB Parenzanu
U nedjelju, 24. rujna u Vižinadi održan je MTB maraton Parenzana u organizaciji Bbk Grožnjan. Ukupno 200 biciklistica i biciklista iz Hrvatske, Slovenije, Italije, Austrije, Češke  i Mađarske završilo je nedjeljnu utrku, koja se vozila na 2 različite dužine staza od kojih je svaka na svoj način bila zanimljiva s različitim rasponima uzbuđenja, ovisno o […] The post Albert Kiš iz BK Poreč uspješno odvozio MTB Parenzanu appeared first on Poreština.info news portal.